Turistika & kongresy

Kongres na zámku v Mikulově

Zajistit můžeme kongres pro více než 300 osob s kvalitním cateringem, ubytováním, doprovodným programem dle domluvy (profesionální ochutnávky vín, vinný bar, ohňostroje,…).

Pro více informací nás kontaktujte emailem: vino@silova.cz, popř. telefonicky na číslo +420 777 922 600.

Turistika & kongresy

Jednodenní a vícedenní vinařské programy

Zajistíme Vám jedno i vícedenní pobyt na Mikulovsku nabitý vinařským programem. Program zahrnuje veškeré služby včetně dopravy v místě, průvodce, tlumočníka, someliéra, degustací vína, exkurzí do vinařství, terénní prohlídky vinic, posezení ve vinném sklepě třeba i s cimbálovou muzikou, výlety, stravování, ubytování nebo také zajištění kol pro cyklistický výlet.

Budete-li chtít, můžete si vyzkoušet sezonní vinařské práce všeho druhu podle ročního období. Už jste někdy sbírali ve vinici nebo lisovali hrozny? Na podzim to je možné! Svůj vinařský program na jižní Moravě si můžete libovolně upravit podle svých potřeb.

Pro více informací nás kontaktujte emailem: akce@vinosilova.cz, popř. telefonicky na číslo +420 736 132 546.

Turistika & kongresy

 Exkurze do vinařství

Prohlídky vinařství jsou vhodné pro zájemce nejenom o víno, nýbrž i proces, kterým se víno vyrábí.

Na exkurzích můžete ochutnat víno přímo ze sudu, zjistit, jak skutečně vypadá sklepní hospodářství, případně si na vlastní kůži zkusit práci enologa.  

Zábava

Večery ve vinných sklepích

Přijeďte zažít pravý moravský večer do vinného sklepa. Nabízíme nepřeberné množství variant večerních programů a vinných sklepů. Můžete zažít degustaci v mikulovském zámeckém sklepě s obřím sudem, do nějž se svého času vešla celá zámecká kapela nebo Vám zajistíme útulný sklípek malého vinaře s dřevěnými sudy a znamenitým pohoštěním. Ono to pravé moravské uzené chutná ve vinném sklípku a se skleničkou znamenitého vína natáhnutého koštýřem přímo ze soudku úplně jinak!

Zábava

Vinařské akce – košty, degustace, vinařské tržnice a jiné

Kromě turistických programů pro individuální turistiku připravujeme každoročně několik vlastních akcí na podporu jihomoravského vinařství.

Víno Šílová

Vídeňská 5, 692 01 Mikulov

Restaurace: 703 144 007

Firemní akce:
721 123 444

Centrální recepce, ubytování:
+420 604 568 541
+420 519 512 076

recepce@vinosilova.cz

Víno Šílová s.r.o., Vídeňská 237/5, 692 01 Mikulov, IČO: 08669287